środa, 11 lipca 2012

Niemożliwe!

Niedawno zarejestrowałam się na stronie Na kanapie i od razu zaczęłam dodawać swoje opinie, komentarze i tagi... Postanowiłam również zgłosić się do konkursu na recenzję tygodnia, ale nie spodziewałam się jakiegokolwiek miejsca, bo nie mam szczęścia w tego typu akcjach. Zaglądając na wyniki nawet nie marzyłam o tym by być choć wyróżnioną, ponieważ recenzja, którą zgłosiłam była, delikatnie mówiąc, trochę krytykująca. Gdy zobaczyłam swój nick na drugim miejscu nie mogłam w to uwierzyć, bo to dosłownie pierwsza recenzja, którą zgłosiłam na tym portalu. Jeszcze nigdy żadna moja opinia nie została tak doceniona. Tych, którzy jeszcze nie czytali, zachęcam do lektury recenzji "Balów maturalnych z piekła".


Gratuluję Rebellish, która przypomniała mi o "Niezgodnej" oraz symtuastic

A Wy? Bierzecie udział w jakiś konkursach?

12 komentarzy:

 1. Gratulacje:) Czytałam już Twoją recenzję, bo również aktywnie uczestniczę w "życiu na kanapie":)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam już wczoraj, że zajęłaś II miejsce, ja w tamtym tygodniu miałam też II.;p Fajnie jest coś wygrać za recenzję, no nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nawet nie chodzi o książkę, a o sam fakt wyróżnienia recenzji. ;) II miejsca gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

   Usuń
 3. Widziałam, że zajęłaś II miejsce. :3 To świetnie, że nawet krytyczna recenzja może zająć któreś miejsce. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ;) Nie dziw się, że recenzja została nagrodzona - jest bardzo dobra ;) Swoją drogą, trzy tygodnie temu też przeżyłam taki szok jak Ty, też zostałam nagrodzona na tym portalu, choć była to jedna z moich pierwszych "recenzji". To jeszcze bardziej motywuje do pisania. Życzę kolejnych takich sukcesów, może nawet pierwszego miejsca ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Cieszę się z Twojej wygranej - Twoja recenzja była świetna i mocno się przy niej uśmiałam.

  Mi w konkursach na recenzje się nie szczęści, ale raz wygrałam "Głos serca" Jodi Picoult na LC, a dziś jeszcze jeden drugi tom komiksu z serii Assassin's Creed na Secretum :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje. Mam konto na tej stronie ale rzadko korzystam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje.
  Ja założyłem tam konto dosyć niedawno i jeszcze nie do końca ogarniam ten portal, LC jest łatwie4jsze w obsłudze. Konkursy, to tylko ten ze snem, chociaż nie liczę na wiele.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje:)
  Ja też we wcześniejszej edycji zajęłam drugie miejsce, więc wiem co czujesz:) Nie mogłam w to uwierzyć:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczerze mówiąc kiepsko ogarniam nakanapie.pl ale muszę to zmienić ;)

  OdpowiedzUsuń